Tuesday, May 24, 2022
 
Novinky / Připravujeme

Elektronický časopis JOBMAGAZIN 

V novém čísle elektronického časopisu JOBMAGAZIN 03/2016 přinášíme rozhovory, příběhy, odborné i osobní názory úspěšných lidí. Z obsahu vybíráme články:
 • Typické kariérní cesty farmaceutů
 • Gramotnost klávesnicová
 • Svět médií se mění
 • Jak skloubit Erasmus a spolkový života další
Nechte se inspirovat a prolistujte si jej.

  

Bezpečnostní management pro Vása Vaše zákazníky“

Přijměte pozvání na krátký workshop zaměřený na problematiku bezpečnostního managementu a zejména pak na představení nového manažerského vzdělávacího programu MBAce in Security Management.

Více informací

Seminář „Bezpečnostní management v praxi“

Děkujeme všem účastníkům semináře zaměřeného na oblast bezpečnostního managementu za účast a následnou diskuzi s přednášejícími. Seminář dostál svému mottu „propojení školy a praxe je příležitostí“. Na půdě Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se 3. března sešlo 40 odborníků z praxe i akademického prostředí. Řešili spolu např. témata úniku informací, bezpečné komunikace, fraud managementu nebo průmyslové špionáže.

Více informací

Kontrolujete bezpečnostní rizika Vaší Firmy?

Čím více jste úspěšnější, tím větší je riziko, že se na Vašem úspěchu někdo přiživí. Konkurence, dodavatelé, zaměstnanci. Bezpečnostních rizik firmy je spoustu. Důležitá je prevence. Máte zaveden systém bezpečnostního managementu? Na realizovaném vzdělávacím programu jsme Vám ukázali na co si dát pozor a jak jej nastavit. Vzdělávací program "Zvýšení konkurenceschopnosti podniků z regionu jižní Moravy cestou eliminace bezpečnostních rizik" již úspěšně proběhl, pokud máte zájem o další informace, případně o doplňkové nebo prohlubující školení na podobné téma, kontaktujte nás. Více informací

MBAce program Bezpečnostní management

Master of Business Administration Certified Executive (MBAce) in Security Management  je určen podnikatelům, manažerům, vlastníkům a členům statutárních orgánů obchodních společností a vedoucím pracovníkům subjektů neziskového i veřejného sektoru. Program je určen osobám odpovědným za řízení bezpečnostních rizik i všem zájemcům o tuto aktuální problematiku.

 

Program MBAce je založen na:

 • akreditaci a principech dle vzdělávacího standardu ETRF,
 • špičkovém lektorském týmu z Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a Vzdělávacího ústavu pro bezpečnostní strategie
 • důsledném propojování teorie a praxe,
 • výuce o víkendech ve společnosti posluchačů obdobné motivace a zaměření.

Podmínky pro přijetí:

 • vysokoškolské vzdělání,
 • příp. středoškolské s dostatečnou odbornou praxí.

Termín:

 • Zahájení 18. 3. 2017

Více o MBAce studiu Bezpečnostní management

Kontakt
Obchodní firma: Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie s.r.o. 
Sídlo: Brno, Bauerova 491/10, PSČ 603 00
IČ: 293 11 888
DIČ: CZ29311888
Peněžní ústav: Česká spořitelna a.s.
Číslo účtu: 4997952/0800
Firma Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie, s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 73534, dnem 8.3.2012.

  

Ing. Milan Marek, MBA
jednatel a odborný garant 
marek@vubs.cz